Osiągnięcia 2018/2019
II miejsce w Konkursie Ortograficznym

Uczennica naszej szkoły Aleksandra Burza zajęła II miejsce w XII Konkursie Ortograficznym o tytuł Mistrza Ortografii i Pióro Burmistrza Ryglic. Gratulujemy

Sukces naszych uczennic w judo

W niedzielę (23 września) dwie uczennice naszej szkoły wzięły udział w kolejnych zawodach judo rozgrywanych w Wolbromiu. W Międzynarodowym Turnieju Judo Dzieci i Młodzików uczestniczyli zawodnicy i zawodniczki z Polski, Rumunii oraz Słowacji. Justyna Burza uczennica kl. VI a zajęła w tych zawodach trzecią lokatę zdobywając brązowy medal, natomiast jej siostra Ewelina uczennica kl. IV b wywalczyła złoty medal zajmując tym najwyższy stopień podium.  Dziewczynom gratulujemy, życzymy wytrwałości w dalszych treningach oraz powodzenia w zawodach.