Osiągnięcia 2017/2018
Maksymilian Bardo Finalistą Małopolskiego Konkursu Kaligraficznego

Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły Maksymilian Bardo - klasa 4b - zdobył tytuł Finalisty Małopolskiego Konkursu Kaligraficznego organizowanego przez Zespół Szkół w Rajbrocie, a 27.04.2018 r. powalczy o tytuł laureata.

Opiekun naukowy: pani Magdalena Drożdż.

Gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki!

Sukces w Ogólnopolskim Konkursie "Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski"

Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Agata Zabawa, Aleksandra Kawa, Tobiasz Dębowski i Izabela Golec zajęła II miejsce w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu "Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski". Konkurs odbył się w Urzędzie Marszałkowskim w Krakowie 6 kwietnia 2018 roku. Uczniów do konkursu przygotowały: p. H. Kawa, p. A. Solarz. Serdecznie gratulujemy kolejnego sukcesu w tym konkursie.

Sukces naszych młodych polonistów

Miło nam poinformować, że Patrycja Zegar zajęła III miejsce w kategorii Uczeń-gimnazjalista a Adrian Nowak V miejsce w kategorii szkoły podstawowej w dyktandzie "O złote pióro" w Zespole Szkół Ogrodniczo-Ekonomicznych w Tarnowie. Uczennicę przygotowała P. Barbara Niziołek. Serdecznie gratulujemy kolejnego sukcesu w tym konkursie.

Sukcesy w ogólnopolskim konkursie ortograficznym organizowanym przez Centrum Edukacji Ego Partum "Łamaniec ortograficzny"

Nasi uczniowie kolejny raz nie zawiedli i odnieśli sukcesy w konkursie ortograficznym:
Patrycja Zegar (kl.VIIA)- laureatka
Gabriela Wolska (kl.IVB)- wyróżnienie
Zuzanna Matug (kl.IVB)- wyróżnienie
Dawid Lebryk (kl.VB)- wyróżnienie

Opiekunowie: mgr Barbara Niziołek i mgr Magdalena Drożdż

Serdecznie gratulujemy!!

Sukces naszych młodych artystów

W Gminnym Konkursie "Na pisankę Ludową i Obrzędową" nasi uczniowie zajęli następujące miejsca:
Dawid Lebryk - 5b - I miejsce
Natalia Lebryk - 3A - I miejsce
Marcin Helizanowicz - 2A - I miejsce
Michł Pochroń - 5a - I miejsce
Justyna Kawa - 5a - I miejsce
Milena Kusek - 6 - II miejsce
Patrycja Papuga - 3B - II miejsce
Emilia Dębowska - 4b - III miejsce
Kornelia Papuga - 4a - III miejsce
Prace tych uczniów wzięły udział w 29 regionalnym Konkursie na Pisankę Ludową i Obrzędową związaną z okresem Wielkanocy organizowanym przez Małopolskie Centrum Kultury Sokół w Nowym Sączu.
Dawid Lebryk - 5b - I miejsce w kategorii: PISANKA TRADYCYJNA - DZIECI
Marcin Helizanowicz - 2A - I miejsce w kategorii: PISANKA TRADYCYJNA - MŁODZIEŻ
Natalia Lebryk - 3A - II miejsce w kategorii: PISANKA TRADYCYJNA - MŁODZIEŻ
Michł Pochroń - 5a - II miejsce w kategorii: PISANKA TRADYCYJNA - DZIECI
Justyna Kawa - 5a - II miejsce w kategorii: PISANKA TRADYCYJNA - DZIECI
Milena Kusek - 6 - III miejsce w kategorii: PISANKA WSPÓŁCZESNA - DZIECI
Patrycja Papuga - 3B - II miejsce w kategorii: PISANKA TRADYCYJNA - MŁODZIEŻ
Emilia Dębowska - 4b - III miejsce w kategorii: PISANKA WSPÓŁCZESNA - DZIECI

Gratulujemy!

Sukces w Konkursie Literackim

Miło nam poinformować, że nasze dwie uczennice Helena Kulesa (kl.VB) i Justyna Kawa (kl.VA) zostały laureatkami XIII edycji Konkursu Literackiego "Na tatrzańskim szlaku". Uroczyste rozdanie nagród odbędzie się 5 IV 2018 r. o godz. 11 00 w Centrum Edukacji Przyrodniczej Tatrzańskiego Parku Narodowego w Zakopanem. Do konkursu uczennice przygotowała mgr Barbara Niziołek.
Serdecznie gratulujemy.

Sukcesy w piłce ręcznej dziewcząt

Reprezentacja naszej szkoły zajęła III miejsce w Gminnych Igrzyskach Dzieci w Piłce Ręcznej Dziewcząt. Gratulujemy naszym młodym szcypiornistkom i opiekunowi!

Maks Matematyczny V

Za nami V edycja Konkursu "Maks Matematyczny", która odbyła się 8 marca 2018r.

Szkołę Podstawową reprezentowali:

Dawid Lebryk 5b - wynik bdb, Miłosz Markiewicz 5b - wynik dbUczniów przygotowała P. Janina Usarz.

Gimnazjum reprezentowali:

Tomasz Drozd IIb - wynik dobry Ucznia przygotowała P. Janina Usarz.

Michał Mikrut IIIb  z wynikiem bdb, , Patrycja Orłowska IIIb, Barbara Skowrońska IIIb i Izabela Golec IIIb z wynikiem db. Uczniów przygotwała P. Iwona Olearczyk - Mikulska.

Gratulujemy uczniom oraz opiekunom!

LAUREACI II MIĘDZYPOWIATOWEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO

Za nami finał II Międzypowiatowego Konkursu Matematycznego klas czwartych, piątych, szóstych i zwycięstwo:
w kategorii klas V - Dawid Lebryk I miejsce - opiekun mgr Janina Usarz
w kategorii klas VI - Paweł Malig III miejsce - opiekun mgr Danuta Cius
Gratulujemy!

Najlepsi w Etapie Parkowym!

Reprezentacja nasze szkoły w składzie: Agata Zabawa, Aleksandra Kawa, Tobiasz Dębowski i Izabela Golec zwyciężyła w Etapie Parkowym XVII edycji ogólnopolskiego Konkursu "Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski" w roku szkolnym 2017/2018. Gratulujemy uczestnikom oraz opiekunom P. Helenie Kawa i P. Agnieszce Solarz

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>