Osiągnięcia 2011/2012
Gminne biegi przełajowe

15.06.2012 r. w Kowalowej odbyły się biegi przełajowe, w których udział wzięli nasi uczniowie w różnym przedziale wiekowym co zaprocentowało siedmioma medalami:

KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ W KOWALOWEJ

I miejsce dla Natali Kawa w konkursie piosenki angielskiej w Kowalowej w kategorii gimnazja. Została ona przygotowana przez panią Izabelę Ilcewicz.

Matematyczny Błysk

Bartłomiej Stepek uczeń klasy 6a zajął III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym "Błysk" zorganizowanym przez ZSO nr 5 w Tarnowie /20.06.2012/

II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Szachach - Tuchów
III miejsce w kat. juniorek na XIV Otwartycz Indywidualnych Mistrzostwach Małopolski w Szachach Szybkich P-30 w Szczurowej
III miejsce w Zimowym Turnieju Szachowym w Joninach

TOMASZ MAGDZIARCZYK zajął:
I miejsce w Zimowym Turnieju Szachowym w Joninach
III miejsce w Majowym Turnieju Szachowym w Joninach

VI miejsce - drużyna ZSP Zalasowa w Drużynowym Turnieju Szachowym Szkół Podstawowych
o puchar Małopolskiego Kuratora Oświaty - Kraków 15.06.2012r.

KONKURS PO ANGIELSKU

Pierwsze miejsce zajęła Natalia Kawa w Gminnym Konkursie Piosenki Angielskiej w Kowalowej

Finał konkursów EKO

Konkurs - plastyczny "Bądź Eko  Segreguj odpady II !" (opiekun: Stefania Kozak)

Na konkurs plastyczny wpłynęło 382 prace wykonane przez dzieci z całej Polski. Materiały, z których wykonywano wspomniane dzieła stanowiły odpady ? plastik, szkło, metal oraz papier w różnych postaciach.

Miejsce III  Adrian Kosiba ze Szkoły Podstawowej (nagroda to MP3)

Wyróżnienie  Marcin Żywiec ze Szkoły Podstawowej

Konkurs fotograficzny "EKOFOTA - Bliżej natury" (opiekun: Iwona Olearczyk - Mikulska)

W konkursie wzięło udział 83 młodych fotografów, którzy nadesłali łącznie 415 prac

Miejsce III i wyróżnienie  Agnieszka Labak Publiczne Gimnazjum (nagroda to karta podarunkowa o wartości 200 zł do wykorzystania w sieci sklepów MEDIA MARK)

Sukces Tomka
Tomasz Magdziarczyk został finalistą Małopolskiej Olimpiady Wiedzy o Szachach w kategorii: szkoły podstawowe.