Rok szkoły w ruchu

Minister Edukacji Narodowej ogłosił rok szkolny 2013/2014 Rokiem Szkoły w Ruchu www.szkolawruchu.men.gov.pl. Cała nasza szkoła - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Zalasowej przystępują do akcji "Ćwiczyć każdy może". Dbałość o bezpieczeństwo, zdrowie, aktywność fizyczną naszych dzieci i uczniów jest dla nas priorytetem, dlatego włączmy się do tej akcji i czerpmy z niej siłę i moc. Każdą formę aktywności umieszczamy w zakładce Rok Szkoły w Ruchu na naszej stronie internetowej www.szkolazalasowa.pl.

 

 ODBIJAMY I PODRZUCAMY - KONKURS FOTOGRAFICZNY

W ramach akcji "Ćwiczyć każdy może" program MEN "Rok Szkoły w Ruchu" w miesiącu lutym 2014r ogłoszono konkurs, który polegał na wykonaniu fotografii lub filmu w ramach zadania nr 2 (obszar nr 9 Regulaminu Akcji "Ćwiczyć każdy może") ogłoszonego za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook na profilu Rok Szkoły w Ruchu. Nasza Szkoła w Ruchu oraz Przedszkole w Ruchu bardzo chętnie przestąpiły do konkursu wysyłając album ze zdjęciami, które spełniały kryteria zadania. W marcu 2014r otrzymaliśmy miłą niespodziankę w postaci dyplomu oraz nagród ufundowanych przez MEN. Gratulujemy zaangażowanym nauczycielom!

Marta Galas

dyplomcwiczykazdymorz

 

DSC08111

DSC08115