Warsztaty ekologiczne

WE 329.I.2019 uczniowie klas I wraz z wychowawcami udali się do Ryglic na "Warsztaty ekologiczne z zakresu ochrony środowiskiem i przeciwdziałaniu niekorzystnym zmianom klimatu". Zajęcia prowadzone były przez Fundację Pracownię Kreatywną i obejmowały trzy moduł:
-teoretyczny, w ramach którego uczniowie zostali wprowadzeni w tematykę ekologiczną,
- warsztatowo - twórczy, w ramach którego każdy uczestnik przygotował dla siebie ekologiczny przybornik,
- demonstracyjny, w ramach którego zaprezentowany został "smart dom" wykorzystujący do ochrony środowiska nowe technologie.
Na koniec każdy uczestnik otrzymał materiały edukacyjne, gadżety ekologiczne oraz poczęstunek. To były bardzo pouczający dzień, pełen wrażeń! Dziękujemy za wspaniałą, pouczającą zabawę i zaproszenie Pogórzańskiemu Stowarzyszeniu Rozwoju z Tuchowa.

Galeria zdjęć