ZABAWA KARNAWAŁOWA 2019!

W karnawale, w karnawale zawsze idziemy na bale. Każde dziecko duże małe, lubi bale
w karnawale. Można zmienić się w królewnę, w królewicza można też, są cyganki, wróżki, żabki, jest i batman, jest i jeż.


ZabKar2019005Początek Nowego Roku 2019 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Zalasowej był bardzo radosny i taneczny. Już 9 stycznia zaprosiliśmy naszych przedszkolaków oraz uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej na bal karnawałowy.
Przygotowane przez rodziców piękne bajkowe stroje, karnawałowa dekoracja, muzyka lubiana i śpiewana przez dzieci oraz uczniów wszystko to wprawiło nas w cudowny nastrój. Wszyscy bawili się wspaniale, śpiewali, tańczyli, ilustrowali ruchem treści piosenek. W zimowej scenerii przy muzyce uczestnicy tańczyli w parach i kółeczkach, tworzyli pociągi, wężyki wszystko to przy dźwiękach wesołej muzyki. Były też różnego rodzaju konkursy i zabawy zręcznościowe organizowane przez muzyków firmy "Jaszczur & Przyjaciele". Wszyscy bardzo chętnie brali w nich udział również wychowawcy dzieci oraz uczniów.
Nie zabrakło też pamiątkowych fotografii wykonywanych profesjonalnie przez firmę Margot z Tarnowa.
"Och ! Co to był za bal... Szkoda, że następny dopiero za rok.
Zapraszam do galerii zdjęć, zobaczcie jak było wesoło, pięknie i kolorowo.

 

A. Prus

Galeria zdjęć