ANDRZEJKI W KL. II A

And3W dniu 30.11.2018r. klasa IIa uczestniczyła w zabawie andrzejkowej. Dziewczynki i chłopcy zaskoczyli wszystkich swoimi wystrzałowymi fryzurami i wspaniałymi kreacjami. Nie zabrakło tradycyjnych wróżb, które przeplatały się z tańcami i zabawami ruchowymi. Największą atrakcją okazały się ciasteczka z "wyzwaniem", które każdy wylosował. Śmiechu było co niemiara. Na zakończenie każdy z uczniów wylosował serduszko z imieniem, które wkleił sobie do zeszytu. Wyrażamy wielkie podziękowania wszystkim dzieciom i rodzicom za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu zabawy andrzejkowej.
W tych dniach organizowano andrzejki także w pozostałych klasach I - III. Każda z wychowawczyń zadbała, aby w tym dniu nie zabrakło zwyczajowych atrakcji, a rodzice smacznego poczęstunku.

Galeria zdjęć