Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

bajki001bajki002 Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek obchodzony jest na całym świecie piątego listopada. Jest to święto wszystkich bajkowych postaci i dobry moment, aby przypomnieć sobie część z nich. Bajki towarzyszą nam od najmłodszych lat, rozweselają i bawią, ale też przekazują ważne prawdy życiowe. W obchodach tego święta wzięli udział uczniowie i nauczyciele naszej szkoły przebierając się za ulubionych bohaterów bajkowych. Na szkolnych korytarzach można było spotkać, między innymi: księżniczki, piratów, wróżki, jednorożca, Czerwonego Kapturka, Pippi czy Kopciuszka, którzy razem stworzyli kolorowy korowód podczas przerw. Uczniowie klas I - III wzięli udział we wspólnym muzycznym spotkaniu bajkowym, pełnym zabaw i radości. Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek to nie tylko świetna zabawa, ale także doskonała okazja do rozwijania zainteresowań czytelniczych wśród dzieci. Dlatego naszych przedszkolaków odwiedzili bajkowi bohaterowie z ciekawą książką. Ten dzień sprawił wszystkim wiele radości.

Galeria zdjęć