SZKOŁA

Pozostałe

Lista odwiedzin

Odsłon : 868795


Designed by:

BĹ‚Ä…d
  • XML Parsing Error at 1:286. Error 9: Invalid character

Dzień Dziecka Biedronki-002Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci, taki też był i dla naszych przedszkolaków, którzy zostali zaproszeni do kolegi z grupy, gdzie cały dzień trwała zabawa w pięknym ogrodzie. Dzieci bawiły się wspaniale.
Dzień obfitował w liczne atrakcje: zabawy na ogrodzie, hu¶tawki, karuzele, zjeżdżalnie, trampolina, odbył się mecz w piłkę nożn±, zabawy w piaskownicy, zabawy zabawkami itp.
Po wspaniałej zabawie mogli¶my skosztować kiełbaski z grilla, pieczonego chleba, owoców, oraz przek±sek. Nie zabrakło też wspólnej zabawy z plastyk±, szczególnie przypadło dzieciom do gustu tworzenie pięknych orderów w kształcie słońca, które każdy mógł zabrać ze sob± do domu. Na zakończenie dnia każdy otrzymał mał± niespodziankę. I choć przedszkolaki codziennie otrzymuj± wiele miło¶ci i serca od rodzin i nauczycielek, w tym czasie czuły się naprawdę wyj±tkowo, u¶miech nikomu nie schodził z twarzy. Dzień pełen wrażeń szybko się skończył, ale wspomnienia pozostan± na długo.

"Biedronki" bardzo dziękuj± Miłoszowi za zaproszenie, a jego mamie za przygotowanie miejsca i przek±sek. Dziękujemy również mamie Jakuba za upieczenie chleba oraz tacie Lenki za drobne upominki dla dzieci.

A. Prus

Galeria zdjęć

 

Losowe zdjęcie

Inne portale

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Imieniny:

Dzisiaj : Bogusława Tekli