Wszystkie dzieci nasze są... dzień dziecka w grupie "Biedronki"

Dzień Dziecka Biedronki-002Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci, taki też był i dla naszych przedszkolaków, którzy zostali zaproszeni do kolegi z grupy, gdzie cały dzień trwała zabawa w pięknym ogrodzie. Dzieci bawiły się wspaniale.
Dzień obfitował w liczne atrakcje: zabawy na ogrodzie, huśtawki, karuzele, zjeżdżalnie, trampolina, odbył się mecz w piłkę nożną, zabawy w piaskownicy, zabawy zabawkami itp.
Po wspaniałej zabawie mogliśmy skosztować kiełbaski z grilla, pieczonego chleba, owoców, oraz przekąsek. Nie zabrakło też wspólnej zabawy z plastyką, szczególnie przypadło dzieciom do gustu tworzenie pięknych orderów w kształcie słońca, które każdy mógł zabrać ze sobą do domu. Na zakończenie dnia każdy otrzymał małą niespodziankę. I choć przedszkolaki codziennie otrzymują wiele miłości i serca od rodzin i nauczycielek, w tym czasie czuły się naprawdę wyjątkowo, uśmiech nikomu nie schodził z twarzy. Dzień pełen wrażeń szybko się skończył, ale wspomnienia pozostaną na długo.

"Biedronki" bardzo dziękują Miłoszowi za zaproszenie, a jego mamie za przygotowanie miejsca i przekąsek. Dziękujemy również mamie Jakuba za upieczenie chleba oraz tacie Lenki za drobne upominki dla dzieci.

A. Prus

Galeria zdjęć