Pozostałe

Designed by:

BĹ‚Ä…d
  • XML Parsing Error at 1:286. Error 9: Invalid character

Dzień Dziecka Biedronki-002Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci, taki też był i dla naszych przedszkolaków, którzy zostali zaproszeni do kolegi z grupy, gdzie cały dzień trwała zabawa w pięknym ogrodzie. Dzieci bawiły się wspaniale.
Dzień obfitował w liczne atrakcje: zabawy na ogrodzie, hu¶tawki, karuzele, zjeżdżalnie, trampolina, odbył się mecz w piłkę nożn±, zabawy w piaskownicy, zabawy zabawkami itp.
Po wspaniałej zabawie mogli¶my skosztować kiełbaski z grilla, pieczonego chleba, owoców, oraz przek±sek. Nie zabrakło też wspólnej zabawy z plastyk±, szczególnie przypadło dzieciom do gustu tworzenie pięknych orderów w kształcie słońca, które każdy mógł zabrać ze sob± do domu. Na zakończenie dnia każdy otrzymał mał± niespodziankę. I choć przedszkolaki codziennie otrzymuj± wiele miło¶ci i serca od rodzin i nauczycielek, w tym czasie czuły się naprawdę wyj±tkowo, u¶miech nikomu nie schodził z twarzy. Dzień pełen wrażeń szybko się skończył, ale wspomnienia pozostan± na długo.

"Biedronki" bardzo dziękuj± Miłoszowi za zaproszenie, a jego mamie za przygotowanie miejsca i przek±sek. Dziękujemy również mamie Jakuba za upieczenie chleba oraz tacie Lenki za drobne upominki dla dzieci.

A. Prus

Losowe zdjęcie