SZKOŁA

Pozostałe

Lista odwiedzin

Odsłon : 868804


Designed by:

BĹ‚Ä…d
  • XML Parsing Error at 1:286. Error 9: Invalid character
VII GMINNA SPORTOWA OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKA "ZDROWO NA SPORTOWO"

DSCo08198Zespół Szkolno - Przedszkolny w Zalasowej był już po raz siódmy organizatorem Gminnej Sportowej Olimpiady Przedszkolaka , która odbyła się 6 czerwca 2018 r.
Wszystkich przybyłych go¶ci oraz widownię przywitał pan dyrektor ZSz-P Leszek Sutkowski. Po krótkim przemówieniu nast±piła prezentacja nazw oraz hasła przewodniego drużyn. Oficjalnym otwarciem Olimpiady było od¶piewanie hymnu "Olimpiada Przedszkolaka" oraz złożenie ¶lubowania mobilizuj±ce dzieci do zabawy w duchu fair play. We wspólnej rywalizacji, ale przede wszystkim w zabawie wzięło udział 7 drużyn z oddziałów przedszkolnych ze szkół z Woli Lubeckiej, Lubczy, Kowalowej, Jonin, Bistuszowej, Zalasowej oraz z przedszkola z Ryglic. Dzieci zmagały się z konkurencjami zespołowymi, wykazuj±c się swoimi indywidualnymi umiejętno¶ciami oraz w konkurencjach grupowych. Trzeba dodać, że już siedmiolatki były bardzo dzielne. Za współzawodnictwo, doping oraz wspaniał± zabawę każda drużyna otrzymała dyplom, nagrodę dla swojego oddziału przedszkolnego, a każdy zawodnik upominek. Nagrody oraz poczęstunek w formie smacznego i słodkiego obiadu sponsorował dyrektor Leszek Sutkowski. Podziękowania za sprawne poprowadzenie olimpiady składamy p. Michałowi Skowronowi nauczycielowi wychowania fizycznego oraz za cał± organizację imprezy nauczycielkom p. Marcie Galas oraz p. Annie Patyk. Do zobaczenia za rok, to ostatnie słowa jakie padły z ust organizatorów!

Marta Galas

Galeria zdjęć

 

Losowe zdjęcie

Inne portale

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Imieniny:

Dzisiaj : Bogusława Tekli