VII GMINNA SPORTOWA OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKA "ZDROWO NA SPORTOWO"

DSCo08198Zespół Szkolno - Przedszkolny w Zalasowej był już po raz siódmy organizatorem Gminnej Sportowej Olimpiady Przedszkolaka , która odbyła się 6 czerwca 2018 r.
Wszystkich przybyłych gości oraz widownię przywitał pan dyrektor ZSz-P Leszek Sutkowski. Po krótkim przemówieniu nastąpiła prezentacja nazw oraz hasła przewodniego drużyn. Oficjalnym otwarciem Olimpiady było odśpiewanie hymnu "Olimpiada Przedszkolaka" oraz złożenie ślubowania mobilizujące dzieci do zabawy w duchu fair play. We wspólnej rywalizacji, ale przede wszystkim w zabawie wzięło udział 7 drużyn z oddziałów przedszkolnych ze szkół z Woli Lubeckiej, Lubczy, Kowalowej, Jonin, Bistuszowej, Zalasowej oraz z przedszkola z Ryglic. Dzieci zmagały się z konkurencjami zespołowymi, wykazując się swoimi indywidualnymi umiejętnościami oraz w konkurencjach grupowych. Trzeba dodać, że już siedmiolatki były bardzo dzielne. Za współzawodnictwo, doping oraz wspaniałą zabawę każda drużyna otrzymała dyplom, nagrodę dla swojego oddziału przedszkolnego, a każdy zawodnik upominek. Nagrody oraz poczęstunek w formie smacznego i słodkiego obiadu sponsorował dyrektor Leszek Sutkowski. Podziękowania za sprawne poprowadzenie olimpiady składamy p. Michałowi Skowronowi nauczycielowi wychowania fizycznego oraz za całą organizację imprezy nauczycielkom p. Marcie Galas oraz p. Annie Patyk. Do zobaczenia za rok, to ostatnie słowa jakie padły z ust organizatorów!

Marta Galas

Galeria zdjęć