SZKOŁA

Pozostałe

Lista odwiedzin

Odsłon : 868803


Designed by:

BĹ‚Ä…d
  • XML Parsing Error at 1:286. Error 9: Invalid character

dyktando1

Kolejny już raz wzięli¶my udział w dyktandzie "O złote pióro" w Zespole Szkół Ogrodniczo-Ekonomicznych w Tarnowie. Autorem tekstu dyktanda jest prof. dr hab. Bogusław Dunaj - językoznawca z Uniwersytetu Jagiellońskiego. Mało tego zazwyczaj Pan Profesor osobi¶cie dyktuje tekst i przewodniczy jury konkursowemu złożonemu z nauczycieli-polonistów różnych tarnowskich szkół ¶rednich. Zwycięzca otrzymuje "złote pióro". Nagradzane s± również kolejne miejsca zajęte w konkursie. Dyktando cieszy się duż± popularno¶ci±. Każdego roku bior± w nim udział reprezentanci ponad pięćdziesięciu szkół.
Uczniowie Patrycja Zegar (opiekun mgr Barbara Niziołek) oraz Adrian Nowak (opiekun mgr Magdalena Drożdż) reprezentowali nasz± szkołę w zmaganiach ortograficznych adresowanych do uczniów szkół regionu tarnowskiego.
Miło nam poinformować, że Patrycja Zegar zajęła III miejsce w kategorii Uczeń-gimnazjalista a Adrian Nowak V miejsce w kategorii Szkoły Podstawowej. Serdecznie gratulujemy kolejnego sukcesu w tym konkursie.

Szczegółowe wyniki konkursu

Galeria zdjęć

 

Losowe zdjęcie

Inne portale

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Imieniny:

Dzisiaj : Bogusława Tekli