SZKOŁA

Pozostałe

Lista odwiedzin

Odsłon : 868787


Designed by:

Błąd
  • XML Parsing Error at 1:286. Error 9: Invalid character

03-DSC0dfgdg7634

6 marca 2018 roku młodsze dzieci z naszej szkoły tj. 01,1a,c, 3a, 4a,b uczestniczyły w prelekcji przeprowadzonej przez przedstawiciela KRUS-u dotyczącej bezpieczeństwa dzieci na wsi. Na bazie dwóch filmów poruszających m.in. problematykę pracy w gospodarstwie rolnym, zwrócił on szczególną uwagę na zachowanie dzieci i niebezpieczne sytuacje, w których mogą się znaleźć. Podjął próbę rozbudzenia wyobraźni uczniów nastawionej na bezpieczne wykonywanie różnych czynności.
Na spotkaniu podano również temat VIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci związanego z poruszaną tematyką, który brzmi "Bezpiecznie na wsi mamy - upadkom zapobiegamy".

Marta Śliwińska-Lech

Galeria zdjęć

 

Losowe zdjęcie

Inne portale

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Imieniny:

Dzisiaj : Bogusława Tekli