SZKOA

Lista odwiedzin

Odsłon : 868793


Designed by:

Błąd
  • XML Parsing Error at 1:286. Error 9: Invalid character
"Bezpiecznie na wsi mamy - upadkom zapobiegamy"

Wszystkich uczniw Szkoy Podstawowej zachcamy do wzicia udziau w VIII Oglnopolskim Konkursie Plastycznym "Bezpiecznie na wsi mamy - upadkom zapobiegamy" organizowanym pod Honorowym Patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Pana Krzysztofa Jurgiela. Celem konkursu jest promowanie pozytywnych zachowa zwizanych z prac i zabaw na terenie gospodarstwa rolnego.Prace naley dostarczy w nieprzekraczalnym terminie do 25 marca do sekretariatu szkoy wraz z zacznikami nr 1 i 3.

Regulamin Konkursu wraz z zalcznikami

 

Losowe zdjcie

Inne portale

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Imieniny:

Dzisiaj : Bogusława Tekli