SZKOŁA

Pozostałe

Lista odwiedzin

Odsłon : 868791


Designed by:

BĹ‚Ä…d
  • XML Parsing Error at 1:286. Error 9: Invalid character

Od 5 marca do 31 marca 2018 prowadzony jest nabór do przedszkola i oddziałów przedszkolnych - tzw. zerówek. Wszystkie informacje zawiera Regulamin Rekrutacji. Rodzice wypełniaj± wnioski o przyjęcie i składaj± je w sekretariacie szkoły w terminie do 31 marca 2018. Wnioski złożone po tym terminie nie będ± rozpatrywane w rekrutacji zasadniczej. Druki można pobrać w sekretariacie lub ze strony szkoły. Wyniki rekrutacji zostan± ogłoszone do 25 kwietnia 2018 na stronie internetowej szkoły i wywieszone na tablicach informacyjnych dla rodziców w przedszkolu. Wnioski do oddziału przedszkolnego wypełniaj± rodzice dzieci, które nie uczęszczaj± w roku szkolnym 2017/2018 do naszego przedszkola. O¶wiadczenie o miejscu zamieszkania wypełniaj± tylko rodzice, których dziecko ma inny adres zameldowania, a inny adres zamieszkania.

1. Regulamin Rekrutacji.
2. Harmonogram rekrutacji.
3. Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola.
4. O¶wiadczenie o zatrudnieniu 
5. Wniosek o przyjęcie do oddziału przedszkolnego (zerówki)
6. O¶wiadczenie o miejscu zamieszkania

 

Losowe zdjęcie

Inne portale

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Imieniny:

Dzisiaj : Bogusława Tekli