SZKOA

Lista odwiedzin

Odsłon : 868802


Designed by:

Błąd
  • XML Parsing Error at 1:286. Error 9: Invalid character
2015/2016

Oddzia I "BIEDRONKI" 3 latki
Wychowawcy oddziau: mgr Anna Prus, Beata Olszewska
Pomoc nauczyciela: Katarzyna Plebanek

 PRZEDSZKOLE 3 LATKI

Bajorek Oliwia, Bardo Szczepan, Bardo Wiktor, Barna Julia, Bryk Natalia, Chrapusta Julia, Kpowicz Miosz, Klimowska Emilia, Kos Justyna, Kosowska Emilia, Kosowski Antoni, Kozak Bartomiej, Lebryk Ksawery, Mdel Weronika, Nalepa Oliwia, Nowak Krystian, Pitek Patrycja, Plebanek Hubert, Pomykacz Mateusz, Skruch Adrianna, Zegar Aniela, Zegar Marcelina, Zitek Franciszek.

 

Oddzia II "MUCHOMORKI" 4 latki
Wychowawca: mgr Lesawa Dominiewska
Pomoc nauczyciela: Alicja Sutkowska
4-latki

Bardo Jakub, Burza Norbert, Burza Cyprian, Galas Milena, Janiga Nadia, Janu Malwina, Kawa Dominik, Lisak Mikoaj, ucek Maksymilian, Marcinek Aleksandra, Mirek Joanna, Matug Izabela, Nizioek Karolina, Pdrak Amelia, Plebanek Tobiasz, Wasiewicz Kacper, Podraza Kamil, Sadko Oliwia, Sowik Izabela, witek Joanna, Zalas Eliza, Zo Nadia.

 

Losowe zdjcie

Inne portale

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Imieniny:

Dzisiaj : Bogusława Tekli