2015/2016

Oddział I "BIEDRONKI" 3 latki
Wychowawcy oddziału: mgr Anna Prus, Beata Olszewska
Pomoc nauczyciela: Katarzyna Plebanek

 PRZEDSZKOLE 3 LATKI

Bajorek Oliwia, Bardo Szczepan, Bardo Wiktor, Barnaś Julia, Bryk Natalia, Chrapusta Julia, Kępowicz Miłosz, Klimowska Emilia, Kos Justyna, Kosowska Emilia, Kosowski Antoni, Kozak Bartłomiej, Lebryk Ksawery, Mądel Weronika, Nalepa Oliwia, Nowak Krystian, Piątek Patrycja, Plebanek Hubert, Pomykacz Mateusz, Skruch Adrianna, Zegar Aniela, Zegar Marcelina, Ziętek Franciszek.

 

Oddział II "MUCHOMORKI" 4 latki
Wychowawca: mgr Lesława Dominiewska
Pomoc nauczyciela: Alicja Sutkowska
4-latki

Bardo Jakub, Burza Norbert, Burza Cyprian, Galas Milena, Janiga Nadia, Januś Malwina, Kawa Dominik, Lisak Mikołaj, Łucek Maksymilian, Marcinek Aleksandra, Mirek Joanna, Matug Izabela, Niziołek Karolina, Pędrak Amelia, Plebanek Tobiasz, Wasiewicz Kacper, Podraza Kamil, Sadko Oliwia, Słowik Izabela, Świątek Joanna, Zalas Eliza, Zoń Nadia.