Harmonogram ferii zimowych

Harmonogram ferii zimowych do pobrania tutaj

UWAGA!!!

Ze względu na małą ilość chętnych uczniów do udziału w zajęciach na lodowisku odwołuje się wyjazd we wtorek 14.02 na łyżwy do Tarnowa. Uczniów zapraszamy do szkoły na zajęcia sportowe od godziny 12:00.

 
Walentynki

 

Walentynki  coroczne święto zakochanych przypadające 14 lutego. Zwyczajem w tym dniu jest wysyłanie listów zawierających wyznania miłosne, często pisane wierszem.

A jak Walentynki obchodzono w naszej szkole? Zgodnie ze zwyczajem działała poczta Walentynowa:widowiskowa i zabawna. Miłosne listy i liściki roznosili: amorek Michał, amorki Ewelina i Wiola oraz listonosz Anita. Główną koordynatorką walentynkowej poczty była Pani Alicja Klimek, której dzielnie pomagała Pani Iwona Olearczyk ? Mikulska. Poczta walentynkowa dzielnie roznosiła kartki, które uczniowie uprzednio umieszczali w skrzynkach i dopilnowała, żeby każda walentynka znalazła swojego odbiorcę

DSC04904

 

 

 
Dni Samorządności 2012

Przed...

W lutym 2012 roku odbyły się wybory do samorządu uczniowskiego oraz kampania wyborcza na przewodniczącego samorządu. Kandydaci z poszczególnych klas byli zobowiązani do złożenia odpowiednich oświadczeń. W dniach 1-7 luty trwała kampania wyborcza podczas której uczniowie zaprezentowali swoje programy.

KANDYDACI

 

GIMNAZJUM

KAWA NATALIA

KAWA OLIWIA

SAJDAK KATARZYNA

SAMBORA JOANNA

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

CHAIM BERNADETTA

JANUŚ NATALIA

KOSOWSKA ALEKSANDRA

KOZIOŁ ALEKSANDRA

LEGĘĆ BARTŁOMIEJ

MADEJA MAGADALENA

STEPEK PRZEMYSŁAW

PIKUS MAGDALENA

MICEK KACPER

su_2012 

Po...

Dnia 8 lutego 2012 roku, odbyły się wybory na przewodniczącego samorządu uczniowskiego. Głosowało 97 na 101 uczniów. 4 osoby były nieobecne. 2 głosy zostały unieważnione, z powodu niepoprawnego wypełnienia karty. Komisja w składzie:

przewodnicząca Kinga Piątek;

z-ca przewodniczącej Angelika Galas

oraz członkowie komisji:

Ewelina Fudyma,

Mariola Piaskowy,

Wanda Pędrak.
 Przewodniczącą Samorządu Szkolnego została uczennica klasy IIA Oliwia Kawa

zastępcami: Joanna Sambora  IIB; Natalia Januś 6a.

Pozostałe osoby stanowią skład Samorządu: Natalia Kawa IIB i Bernadetta Chaim 5a

Mamy nadzieję, że pod jej rządami szkoła będzie nadal świetnie działać, a może jeszcze lepiej! Nowo wybranemu samorządowi życzymy dużo siły i wytrwałości w realizacji swoich pomysłów.

 

 
Mistrzostwo Gminy Ryglice w mini piłce siatkowej

Miło nam poinformować, że zarówno dziewczęta jak i chłopcy reprezentujący naszą szkołę
 w rozgrywkach mini piłki siatkowej zdobyli tytuł Mistrzów Gminy Ryglice   foty

Gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki w dalszych rozgrywkach.

 

 

 
Bal w przedszkolu

W środę 8.02.2012r. dzieci przedszkolne wraz ze swoimi paniami urządziły w Pałacu pod Dębami bal karnawałowy. Wszystkie Smerfiki i Biedronki przepięknie się wystroiły na tę okazję. Dziewczynki zamieniły się w królewny, wróżki, motylki, a chłopcy stali się kowbojami, batmanami, piratami. Były też śnieżynki, biedroneczki, zwierzątka?

Również panie postarały się o odpowiednie na tę okazję stroje. Barwny korowód przebierańców bawił się doskonale. Tańczyliśmy przy akompaniamencie znanych piosenek. Bawiliśmy się w ulubione zabawy muzyczno ? ruchowe. Naszym zabawom towarzyszyła także pani A. Pancerz prowadząca rytmikę w obu grupach przedszkolnych. Rodzice przygotowali ciastka i soczki. Również babcie i dziadkowie w Dniu Seniora podarowali dzieciakom słodycze na tę okazję. Z kolorowymi balonikami, pełne emocji, choć trochę zmęczone dzieciaki wróciły do sal, gdzie odbywały się jeszcze liczne konkursy z nagrodami.

 
<< pierwsza < poprzednia 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 następna > ostatnia >>