Twoje Dane - Twoja Sprawa

IMG 201hjk80131 130639

 

Nasza szkoła uczestniczy w programie pt. "Twoje dane - Twoja sprawa" organizowanym przez GIODO. W związku z corocznym Dniem Ochrony Danych Osobowych przypadającym na 28 stycznia, uczniowie klas 4-7 oraz klas 2-3 gimnazjum wzięli udział w szkoleniu, którego celem było kształtowanie świadomych postaw w obszarze prywatności i ochrony danych osobowych. Uczniowie klas gimnazjalnych mogli ponadto sprawdzić swoją wiedzę biorąc udział w quizie o tej samej tematyce. 

 

GIODO Dyplom

pobierz prezentacje

 
Wygrana w Półfinałach Powiatowych w Siatkówce

26.01 CH26.01 DZ

Galeria zdjęć

 
"Niemarnowanie jedzenia" w Tesco klasy 3a

06-tesco 008

W ramach programu "Od uprawy do potrawy" czyli nauka :Niemarnowania jedzenia" to dla uczniów klasy 3a sp lekcja w sklepie Tesco w Tarnowie. Spędziliśmy 3 godziny na zajęciach przygotowanych przez p. Jadwigę- kierownika działu Tesco, która po przywitaniu przez sklepowy megafon przez Sylwię Czarnik oprowadzała nas po dziale warzywno-owocowym, gdzie zgadywaliśmy nazwy owoców i warzyw oraz poznawaliśmy nazwy i smaki całkiem nam nieznanych. W "podróży" po innych działach odnajdywaliśmy naklejki do piramidy żywieniowej. Największą atrakcją było pieczenie bułeczek i chlebków z p. Łukaszem-piekarzem, który tak zawładnął naszymi dziećmi, że niczym Makłowicz musiał dawać autografy na torebkach, w których zapakowaliśmy upieczone pieczywo. Jeszcze sałatka warzywna skomponowana przez dzieci z jogurtem naturalnym, woda mineralna i czas powrotu do szkoły. To była naprawdę fajna lekcja "niemarnowania jedzenia".

Wychowawca K. Olszówka-Łępa

Galeria zdjęć

 
I miejsce w Przeglądzie Grup Kolędniczych

Scan000vbn6-1

 

Paweł Golonka z klasy 4b, Sebastian Groch z klasy 6 i Przemysław Galas z klasy 5a reprezentowali naszą szkołę w I Regionalnym Przeglądzie Grup Kolędniczych o Diamentową Kobyłkę zdobywając I miejsce. Uczniowie Ci byli przygotowani przez Panią Annę Wenc - Zabawę w ramach zajęć prowadzonych w Ośroku Kultury w Ryglicach filia w Zalasowej.
Gratulujemy uczestnikom i opiekunowi!!!

 
I miejsce w Gminie w Siatkówce

00kl100klo2

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>