Wakacyjne spotkania z językiem angielskim!

Zajęcia z języka angielskiego odbywaja się w następujących grupach:

Grupa A (uczniowie z klas 3b, 4ab SP) - 9:00 - 10:15 sala 9 lektor SABINA

Grupa B (uczniowie 01, 02, 1abc, 2 i 3ab SP) - 9:00 - 10:15 sala 10 lektor DOMINIKA

Grupa C (uczniowie z klas 5ab) - 10:30 - 11:45 sala 9 lektor SABINA

Grupa D (uczniowie klas 7ab SP i 2-3 GIM) - 10:30 - 11:45 sala 9 lektor DOMINIKA

Udanych wakacji!

kosze plażowe DSCF9003

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO w grupie maluchów i zuchów w przedszkolu

D34SC0901822 czerwca dzieci z przedszkola z grupy "Mądre Sówki" oraz "Brykające Tygryski" pożegnały rok szkolny przygotowanym występem słowno - muzyczno - tanecznym. Była to świetna zabawa, a zarazem kolejna pamiątka wspaniałych wspomnień z przedszkola.
"Madre Sówki" wybierając się na wakacje pociągiem, pakowały walizkę i razem z piosenką wyruszyły w drogę na wakacyjna przygodę. "Brykające Tygryski" zaprezentowały wiersze i piosenki o lecie i zabrały wszystkich na słoneczną przygodę na wyspy Bahama.
Po zakończonym przedstawieniu Pan Dyrektor Leszek Sutkowski gratulował przedszkolakom ukończenia grupy maluchów oraz zuchów, a także wręczał dyplomy. Wspaniałą niespodziankę dla swoich pociech przygotowali również rodzice oraz panie wychowawczynie.
Życzymy wszystkim przedszkolakom słonecznych i bezpiecznych wakacji.

A.Prus

Zakończenie przedszkola w grupie "Biedronki"

D12SC09271Czas leci nieubłaganie i te dzieci, które jeszcze niedawno przekraczały po raz pierwszy progi przedszkola, dziś szykują się do rozpoczęcia kolejnego etapu w życiu - edukacji szkolnej. 25 czerwca dzieci z grupy "Biedronki" przygotowały uroczystość pożegnalną
z przedszkolem, na którą zostali zaproszeni wszyscy rodzice najstarszych przedszkolaków. Uroczystość rozpoczęła się od piosenek i wierszy , które opowiadały o lecie, pożegnaniu, tęsknocie. Na koniec przyszedł czas na nagrody i podziękowania.
Pan Dyrektor dziękowała dzieciom za przedstawienie i życzył sukcesów w szkole, natomiast rodzicom dziękował za szczególne zaangażowanie w pracę przedszkola. Rodzice w imieniu wszystkich złożyli podziękowania za opiekę, cierpliwość, serce i ogromny trud włożony
w edukację małych podopiecznych. Przedszkolaki otrzymały dyplomy i upominki ,a także podziękowały panu Dyrektorowi wykonanym własnoręcznie bukietem i lizakiem biedronką.
Po uroczystym zakończeniu wszystkie dzieci i zaproszeni goście w strojach karnawałowych mogli spędzić ostatnie wspólne chwile w przemiłej atmosferze, zabawie. Czas upływał śpiewająco a to za sprawą Panów z Pracowni Jaszczur & Przyjaciele. Mnóstwo konkurencji
i zabaw okraszonych doskonałą muzyką, wspólnymi tańcami i śpiewem. Na zakończenie wspólnej zabawy ?Biedronki" mogły poczęstować się pysznym tortem przygotowanym przez swoje panie, a zaproszeni goście ciastem i kawą przygotowaną przez rodziców.
Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnice przygody jaką jest przecież dorastanie. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzę Wam drogie pięciolatki - POWODZENIA W SZKOLE!

A. Prus

Zakończenie roku szkolnego i przedszkolnego 2017/2018

Klasy szkoły podstawowej i grupy oddziałów przedszkolnych pożegnały rok szkolny wierszem, piosenką i tańcem.(Galeria zdjęć). Program artystyczny zaorezentowała klasa Va pod przewodnictwem wychowawczyni p. J. Usarz a za oprawę muzyczną odpowiadała p. I. Ilcewicz. Klasy III gimnazjum przygotowały autorską wersję teleturnieju "Kochan Cię szkoło". Uczniowie klas drugich gimnazjum przedstawili krótkie podsumowanie kariery szkolnej swoich starszych kolegów i koleżanek "Misiowe przedszkole" i podarowali Absolwentom upominki z życzeniami sukcesów na nowej drodze.(Galeria zdjęć) Uczniowie otrzymali liczne nagrody i dyplomy za swoją pracę oraz świadectwa z wyróżnieniem potwierdzające osiągnięcia.
W części oficjalnej nastąpiło przekazanie pocztu sztandarowego przedstawicielom klas II gimnazjum, którzy złożyli uroczyste ślubowanie. Następnie głos zabrał Pan Dyrektor Leszek Sutkowski, który pogratulował uczniom licznych osiągnięć edukacyjnych, wręczył świadectwa z wyróżnieniem, nagrodził uczniów za wysokie miejsca w konkursach przedmiotowych oraz za osiągnięcia sportowe. Podziękował wszystkim za współpracę i życzył bezpiecznych, słonecznych wakacji
Podczas uroczystości pożegnaliśmy p. H. Kurek, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej oraz p. S. Bardo opiekuna świetlicy przechodzące na emeryturę. Panie przez wiele lat swojej nauczycielskiej pracy służyły zawsze innym ludziom i szczytnym celom. Następnie uczniowie wraz z nauczycielami udali się do klas po swoje zasłużone świadectwa.(Galeria zdjęć)

Wszystkim życzymy zdrowych i bezpiecznych wakacji oraz radosnego powrotu do szkoły dopiero 3 września 2018.
Do zobaczenia!

16470136-emotikon-pokazujac-kciuk-w-gore