Sukces naszych siatkarek i siatkarzy!

W dniach 11.II i 13.II.2019 r. odbyły sie w Zalasowej zawody w piłce siatkowej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej - etap gminny dla klas VIII i III gimnazjum. Mistrzyniami Gminy Ryglice zostały reprezentantki szkoły z Zalasowej, w tej samej kategorii chłopcy zajęli II miejsce.

Wyniki naszych drużyn i klasyfikacja końcowa:

dziewczęta

Zalasowa - Wola Lubecka 2:0 (25:11, 25:14)

Zalasowa - Lubcza 2:0 (25:2, 25:4)

Zalasowa - Ryglice 2:0 (25:22, 25:11)

1. miejsce Zalasowa

2. miejsce Wola Lubecka

3. miejsce Ryglice

4. miejsce Lubcza

chłopcy

Zalasowa - Joniny 2:0 (25:12, 25:22)

Zalasowa - Wola Lubecka 2:0 (25:21, 25:11)

Półfinał: Zalasowa - Lubcza 2:0 (25:21, 25:11)

Finał: Zalasowa - Ryglice 0:2 (16:25, 25:27)

1. miejsce Ryglice

2. miejsce Zalasowa

3. miejsce Joniny

4. miejsce Lubcza

5. miejsce Kowalowa

6. miejsce Wola Lubecka

Gratulujemy sukcesu!!!

J.Kawa

Eliminacje Otwartego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

W dniu 8.1.2019r. na sali gimnastycznej naszej szkoły odbyły się eliminacje szkolne OTWP "Młodież zapobiega pożarom" zorganizowane przez OSP Zalasowa. 37 uczestników rywalizowało w trzech kategoriach wiekowych. Celem jest popularyzacja wśród dzieci i młodzieży znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru oraz praktycznych umiejętności posługiwania się podręcznym sprzętem gaśniczym i techniką pożarniczą oraz poznawanie tradycji i organizacji ochrony przeciwpożarowej. Gratulujemy wiedzy uczestnikom i życzymy powodzenia w kolejnym etapie!!

Wyniki oraz galeria zdjęć z tego etapu pod adresem: OTWP Zalasowa

Warsztaty ekologiczne

WE 329.I.2019 uczniowie klas I wraz z wychowawcami udali się do Ryglic na "Warsztaty ekologiczne z zakresu ochrony środowiskiem i przeciwdziałaniu niekorzystnym zmianom klimatu". Zajęcia prowadzone były przez Fundację Pracownię Kreatywną i obejmowały trzy moduł:
-teoretyczny, w ramach którego uczniowie zostali wprowadzeni w tematykę ekologiczną,
- warsztatowo - twórczy, w ramach którego każdy uczestnik przygotował dla siebie ekologiczny przybornik,
- demonstracyjny, w ramach którego zaprezentowany został "smart dom" wykorzystujący do ochrony środowiska nowe technologie.
Na koniec każdy uczestnik otrzymał materiały edukacyjne, gadżety ekologiczne oraz poczęstunek. To były bardzo pouczający dzień, pełen wrażeń! Dziękujemy za wspaniałą, pouczającą zabawę i zaproszenie Pogórzańskiemu Stowarzyszeniu Rozwoju z Tuchowa.

Dzień Bezpiecznego Internetu i Ochrony Danych Osobowych

28 stycznia obchodzony Dzień Ochrony Danych Osobowych a 5 lutego jest Dniem Bezpiecznego Internetu. Aby uczcić oba święta w naszej szkole zorganizowane zostało spotkanie z uczniami którego głównym tematem było w jaki sposób w dzisiejszym świecie należy dbać o bezpieczeństwo swoich danych osobowych oraz to w jaki sposób bezpiecznie poruszać się w Internecie.

zobacz więcej zdjęć

Wicemistrz Powiatu Tarnowskiego

Rec14.II.2019r. nasza szkoła stała się areną zmagań sportowych w ramach Finału Powiatu Tarnowskiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Chłopców. W zmaganiach sportowych wzięły udział 4 drużyny z Zalasowej, Tuchowa, Zawady i Niedomic.

Wyniki spotkań:

Zalasowa - Zawada 10:29

Tuchów - Zalasowa 14:18 (po dogrywce)

Zalasowa - Niedomice 31:6

1. Zawada 6pkt. - mistrz powiatu

2. Zalasowa 4 pkt. - wicemistrz powiatu

3. Tuchów

4. Niedomice

Gratulujemy zawodnikom i opiekunom!!!!!!

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>